Život, jaký chceš
Nelíbí se mi svět, v němž jsem se narodila. Násilí, nepohodlí, frustrace, nemoci... A ještě se to zde považuje za běžné a normální. Opravdu vím, že můžeme žít jinak. Sama jsem tak dřív žila a měla spoustu zdravotních problémů, byla unavená, zničená. Sama jsem si přišla divná, nemohoucí, neschopná. Než mi v hlavě došlo velké JO AHA. To nejsem já ta divná, nemocná - to ty principy kolem mě nejsou úplně v pořádku. A šla jsem cestou postupného přijímání sebe, cestou, kdy jsem se odvažovala i sdělit někomu to, co je skutečně uvnitř mě. Začala jsem se čím dál víc spojovat se sebou a přijímat tu nejdůležitější složku v nás samých, která je naprosto opomíjena a potlačována. Protože v té je naprostá síla, dokonalost... Představ si život, kdy se z ničeho neviníš, neničíš sám sebe myšlenkami na svou nedokonalost. Život, v němž ráno vstaneš a ten den si užíváš. Život, kde nejsi obětí vnějšího světa, ale tvůrcem a tvoříš si život podle obrazu, jaký chceš. A co když to je možné? Co když to je naše pravá přirozenost? ANO, je to možné. Já to žiju a opravdu nejsem sama, nechceš tak žít taky?

Žádné komentáře:
Okomentovat