úterý 4. listopadu 2014

Vyhlašuji nový projekt - KDO JSI:

 Japonský badatel dal dohromady několik knih s důkazy, jak se strukturuje voda podle informace, jakou ji dáme. Např. krystaly ledu utvoří krásnou mřížku, když dáme
informaci vodě - láska, přetrhanou mřížku, když sdělení zní - nenávist, atd. Jsme tvořeni především vodou. Jaké informace sobě dáváme? Pocity nedokonalosti, nedostatku, nedostatečnosti, viny, selhání… kolik myšlenek a emocí má tendenci se v nás honit? Co tímhle v sobě utváříme? Zdraví, lásku?? To fakt ne. A co začít jinak? 

Ležela jsem ráno v posteli a projela mi hlavou otázka: „Kdo jsi?“ A začaly mi přicházet odpovědi… „Jsem láskou, jsem hojností, jsem radostí, jsem živoucí, jsem živá, jsem zdravím, jsem krásou, jsem štěstím…“ Nezastavovala jsem ten proud, cítila jsem se u toho krásně a najednou mi to došlo. Čím více budu tohle rozvíjet, tím více se to bude stávat pravdou a já naplním mé buňky, můj systém touhle energií, jakou cítím při vyzařování těchto slov a vrátí se mi to i v časech příštích. Já řídím můj život – tím, jaké myšlenky a emoce vysílám, to se mi vrací!! A já chci lásku, hojnost, zdraví, prosperitu a pocit naprostého přijetí a lásky k sobě samé. Ale to nepřijde beze mě. A proto mi přišlo:


 „Dělej tohle každé ráno, než vstaneš. A klidně i večer a kdykoli Tě to napadne.“ Že to nebude vždy snadné? Ale co prostě začít? Jakmile se napojíte na proud ve vašem Já – budou přicházet krásná slova – dovolte si je nechat proudit, nezastavujte to. Vy jste zářiví, krásní, dokonalí – i já jsem. Je na čase, aby si to uvědomila i naše poškozená ublížená mysl.

 
Irena Brejchová

www.tvacesta.cz


Podělte se se mnou, jak Vám to jde - napiště: i.brejchova@seznam.cz