pondělí 30. března 2015

Vyhrála jsi v loterii?


Nedávno se mi můj kamarád zeptal: „Copak jste vyhráli v loterii? Neviděli jsme se pár měsíců a za tu dobu máš nový barák, auto, příští týden dovolená v zahraničí....“
Zažil mě, když jsme spolu před rokem řešili podnikání a já třela bídu s nouzí – řešila jsem, zda si dát kafe v kavárně – protože bylo pro mě moc drahé. Za tu dobu uběhlo pár měsíců a já na tom, na čem jsem pracovala roky – sama na sobě, do čeho jsem investovala, začalo nést ovoce. Nešlo by to však bez osoby jménem Jaruška Matušková – mezi esoteriky přezdívaná „černý mág“ - která prostě a jednoduše prolíná „duchovno s matérií“ - vždyť vše je jedno. Ale.. vyvrací kolektivní dogmata a vede ke svobodě a to se prostě mnohým lidem a rozumu nelíbí... Navštěvovala jsem její semináře, terapie, nevynechávala žádné její povídání, kdy jsem „vygumovávala“ stará dogmata a přesvědčení, která brzdila můj život. Za třičtvrtě roku jsem udělala tolik pochopení a práce na sobě, jako za žádné období před tím a to jsem prošla a vyzkoušela vše možné, co trh nabízel v alternativní a běžné sféře práce se sebou. Díky práce s ní se mi otevřelo vnímání sebe samé, zjistila jsem, kdo já jsem a jaká je hloubka mě samé, o které jsem netušila a do které neustále pronikám. Jaruška Matušková se stala mojí kolegyní a přítekyní, společně s Haničkou Mokrou – jež obohacují můj život. A já? Prostě mi to došlo. Došlo mi, jak jednoduché to vše je – jak my sami hmotníme – vytváříme náš svět, naši realitu – odučovala jsem se myšlenkové dektruktivní nánosy a prostě jsem. A baví mě, baví mě naše realita – v neomezených možnostech – neustále posouváme naše hranice.
Všechny sny, po všem, co vnitřně toužíme, všechno má uplatnění v tomto světě. Máte strach? My s ním umíme pracovat – jednodušše, efektivně.
Takže odpověď tomu kamarádovi – nevyhrála jsem v loterii – přestala jsem mít strach – dávám záměr a ten se plní – jako každá jiná myšlenka . Nemám peníze dopředu, žádné vnější jistoty – přesto – vše přichází, jak potřebuji - v lehkosti a radostí. Mým záměrem je cestovat, žít svobodně... A víte, co je nejkrásnější? Není možné, aby se to nestalo...

P.S. Doporučuji e-book – Myšlením k bohatství Jarušky Matuškové (www.jarkamatuskova.cz) a Školu života, semináře a jiné, co pořádáme. Krásný den :)

Irena Brejchová
www.tvacesta.cz
i.brejchova@seznam.cz
tel.: 778 08 99 10

1 komentář:

  1. Irenko, děkuji za krásné pohlazení, víš, jak mi teď udělalo dobře. Je úžasné mít i zpětnou vazbu. Děkuji moooooc a objímám

    OdpovědětVymazat