Sama hledám způsoby, jak co nejvíce ulevit lidem. Žijeme ve světě, který není jednoduchý. Mnohdy v něm zápasíme, bojujeme, snažíme se ze všech sil, a přesto máme pocit, že prohráváme. Sama jsem hodně zápasila, až jsem se "zabejčila", že takhle žít už nechci a že se nesmířím s ničím méně, než se svými sny. Nebylo to jednoduché, ale byla to cesta a stále to cesta je. Všichni, co se vydávají na cestu - bez ohledu na překážky, jedno je jisté - bez ohledu na čas vás čeká váš vysněný cíl, pro který jste se rozhodli. Nic není nemožné, i když se nás okolí snažit přesvědčit o opaku. To my jsme tvůrci svých životů. Pokud si přejete spokojený život - nechtějte o nic méně. Pokud jste se rozhodli, ale tápete, potřebujete pomoc, jste ti praví adepti na terapii se mnou. Umím dělat spoustu věcí, ale bez vaší vůle a chtění změny - ať už k uzdravení, ke klidu, k lásce, k hojnosti, aj., to nepůjde. Držím palce, ať máte sílu a odhodlání jít v souladu se svým srdcem.
Žádné komentáře:
Okomentovat